Praca w najlepszym Teamie
Szkolenia i Rozwój
Ciekawe projekty

Zapraszamy wszystkich którzy chcą pracować w zgranym i aktywnym teamie.  Każdy jest w stanie wprowadzić swoje pomysły do budowy wspólnego projektu ,jakim jest rozwijanie produktu.
Sprawnie uzupełniamy się co pozwala nam na wdrażanie ciekawych nowych pomysłów, które pozwalają nam na osiągnięcie sukcesu jakim jest zadowolenie klientów i pozwala nam być  liderem w naszej branży.

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, jesteś w stanie zdobyć ogromne umiejętności i doświadczenie niezbędne do rozwoju własnych umiejętności pozwalających na tworzenie nowych pomysłów. Firma współpracuje z wieloma projektantami skali europejskiej. Wystawiamy swoje produkty na targach i wystawach całej Europy.

Tworzymy wiele nowych projektów, które znajdują uznanie Naszych klientów, ale również na wszelkich prestiżowych konkursach.

Jesteśmy laureatami kilkunastu nagród:
– Złote Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
– Produkty Roku
– Diamenty Meblarstwa

W celu rozwoju i doskonalenia produkcji mebli tapicerowanych, przedstawiamy ofertę na zatrudnianie pracowników na stanowiska:

  •  Tapicer
  • Modelarz mebli tapicerowanych
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznym środowisku
  • możliwe zakwaterowanie

Prosimy o przysyłanie CV na adres mailowy: biuro@iliko.com.pl lub o pozostawienie na dyżurce ochrony obiektu przy Witosa 13/14 w Człopie.
Możliwy kontakt telefoniczny pod nr 693 629 602 .

Prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).